wtorek, 11 lutego 2014

PO CO I DLACZEGO?


Pora podzielić Się z Wami moim Raczej Naszym projektem. Od poniedziałku startuje z Hanię i Zuzka z projektem Czytanie . Tak bedziemy Uczyć się czytac ja postaram Się Wam przedstawić Jak z taka nauka wygląda. Dla większości Osób Czytanie kojarzy Się Pierwsza klasą podstawówki oo, KIEDY do Dzieci poznają Literki, składają sylaby i czytają. Sama pamiętam Mój Pierwszy elementarz i krok po kroku  brnęliśmy  przez świat literek przecież mozna prościej i Faster. 


Postaram Się Czy wprowadzić Dlaczego zaczynać naukę czytania tak wcześnie.
Pewnie sami jesteście sceptycznie nastawieni. Domyślam Się, že dla większości Czy nauka oznacza przymus i obowiązek. W gruncie Rzeczy nie nie tak Być Musi TAK NIE JEST I. Czytanie z sama przyjemność, stwarza nieograniczone Możliwości, a przede Wszystkim satysfakcje, ktora daje odkrywanie Coraz do nowszych Książek. Możecie powiedzieć, ale ktoś przecież Jeszcze dobrze nie nie Mówią Już próbuje Się je Uczyć czytac. Sami pewnie widzicie obserwując małe poland Jak chłonne SĄ Świata, Wiedzy, eksperymentów, aby Dlaczego nie wykorzystać Tego intensywnego Rozwoju na naukę przez zabawe. 

Już jakis Czas Temu natknęłam Się na książkę "Naucz mężczyzna Dziecko Myślec i czuć" Katarzyny Rojkowskiej. Poznałam wówczas Jak przez zabawe mozna Uczyć stronie dzieci czytania, matematyki i Muzyki. Dzieci Daja mi niesamowitego kopa, mobilizują zrobić activities, obserwując Hanie i Zuzkę stwierdziłam, moze przez tak zacząć Uczyć je czytac. Postanowiłam zgłębić, aby zagadnienie i poczytałam Wiecej o Metodzie Domana, bo wlasnie Tą metoda zamierzamy Uczyć dziewczynki czytac. Umiejętność czytania BĘDZIE im towarzyszyć przez Cale Życie.

Zapraszam Czy w Podróż Z Domanem. Postaram Się Wam przybliżyć metode Domana, dla kogo żart skierowana, KIEDY rozpoczynać naukę.


Czarownicy Wydy SIE WAM Dziwne, pilzner Metoda TA skierowana byla na samym początku Głównie Do Dzieci upośledzonych. KIEDY zaczęto obserwować Jak poland upośledzone uczą Się czytac i co za Tym Idzie przynosi efekty postanowiono także Uczyć Tą metoda poland Zdrowe. Napisze Wam w Najbliższym czasie Jak to sie zaczęło, a powiem, Ze trwa Już ponad Pół Wieku. 
Tempo Rozwoju Mózgu Dziecka żart szybkie, im młodsze Dziecko Tym JEGO Mózg żart w powyżej tygodnia przyjąć Więcej informacji. Mózg rośnie od poczęcia przez Cale Życie człowieka, ZE JEGO wykres Tyle nie nie żart równomierny. Gwałtowny wzrost przypada na okres od poczęcia 6 ROKU ŻYCIA zrobić. Po Tym czasie Dalej Się rozwija, ale JEGO wzrost Już stosunkowo niewielki żart. Okres Skoro zrobić 6 ROKU ŻYCIA na okres szybkiego Rozwoju Mózgu, moze od samego początku wARTo zapewnić dziecku właściwe warunki i odpowiednią stymulację, Które przyniosą niesamowite korzyści. 

Moze chcecie Razem z Nami Uczyć się czytac, If tak, aby Zapraszam do zapoznania Się Z materiałami zrobić Nauki czytania Wydawnictw  Wczesna Edukacja .

W niedziele postaram Się Wam napisać kilka Słów o Tej metodzie, JEJ poszczególnych etapach io Tym co Warto wiedzieć. 

ZAPRASZAM !!!Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zapraszam podziel się ze mną swoją opinią