poniedziałek, 3 marca 2014

SHARE WEEK 2014


Inicjatywa Andrzeja Tucholskiego zbliża się w tym roku ku końcowi. Nie będę gorsza i też przedstawię Wam kilka blogów, które czytam i odwiedzam regularnie. W świat blogerów weszłam niespełna 4 miesiące temu i obecnie poznaję go i odnajduję perełki, którymi warto się zachwycać.

Trójcadoskonała:


Pierwszy typ Design Your Lifeblog prowadzony przez Alinę Moskwę zna zapewne każdy z nas, jeśli nie znacie to zapraszam do lektury. Jej blog to źródło inspiracji, ciekawych pomysłów ubrany w piękne zdjęcia. Czyta się go rewelacyjnie, częstotliwość dodawania postów wprawia mnie w zachwyt.  Zastanawiam się czasem kiedy ona śpi, bo niemalże codziennie zaskakuje i sprawia, że chce się ją czytać więcej i więcej.Drugi mój typ to Sztuka Niepoważna, czytam  i śledzę każdy wpis i nowe cuda z masy solnej. Rozpoczynając przygodę z masą solną znalazłam właśnie tego bloga i jest to dla mnie kompendium wiedzy, inspiracji. Podążając za Natalią można stworzyć własne cuda. Dzięki kursom, które umieszcza na swoim blogu można zobaczyć jak zrobić aniołka z masy solnej, dowiesz się jakich farb używać  a jeśli będziesz zainteresowany możesz takie cuda kupić.


Ostatni trzeci typ to Doktor Mama, mama Kamila to blogerka z czteromiesięcznym stażem, ale już w tym czasie pokazała jaka jest i kim jest. Doktor Mama to blog nie tylko dla rodziców, każdy może znaleźć informacje dla siebie, ale główna idea kręci się wokół zdrowia i to w nim kocham. Pisze jak wychowuje swoje dzieci, jak odżywia, co czyta i jak leczy. Jej posty są dopracowane, mogę im nadać wręcz miano artykułów, bo znajdziesz w nich rzetelne informacje poparte badaniami i literaturą. 


A JAKIE SĄ WASZE PROPOZYCJE?


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zapraszam podziel się ze mną swoją opinią