piątek, 13 czerwca 2014

GIRLANDA W PASTELACH


Czas pokazać co mi się ostatnimi czasy udało wyczarować na maszynie. Tym razem girlanda, która staje się coraz modniejsza w pokojach dziecięcych. To bardzo oryginalny pomysł na dekoracje, utrzymana w kolorystyce pokoju sprawia, że nabiera on wyrazu.


POMYSŁ 


Pomysł na girlandę urodził się w mojej głowie już jakiś czas temu, ale do końca nie byłam pewna jakiego koloru powinna być. Miałam różne wizje, ale kiedy rodzice kupili dziewczynom stolik i krzesła wtedy już wiedziałam. Zrobię im girlandę w kolorach pastelowych. Dobrze się złożyło, że miałam w domu właśnie materiały, które idealnie będą pasować do ich wnętrza. Postanowiłam nic nie mówić mamie Kamili i wzięłam się za szycie.

Oczywiście trzeba było wcześniej zrobić przymiarki, czy oby dobrze wszystko wymierzone. Dziewczyny patrzyły z zachwytem jak je zawieszam na haczykach, widać  było po ich minach, że bardzo im się podoba. Wieczorem małe poprawki i girlanda gotowa by zawisnąć w pokoju bliźniaczek. Powieszona cieszy oko nie tylko dziewczynek i rodziców. Ku mojej radości wpasowała się idealnie w otoczenie, super harmonizuje z kolorem krzeseł i stolika.
A JAK WAM SIĘ PODOBA?

4 komentarze:

  1. Bardzo mi się podoba, dobry dobór kolorów ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. fajna girlanda, i Twój blog tez bardzo lubię, masz super podejście do dzieci, czasem coś wykorzystuję i "ćwiczę" na moim dziecku :), naprawdę fajnie masz tu zebrane różne metody, sposoby, o których slyszalam...pozdrawiam, Ola

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne kolory - pasuje niemal do każdego pokoju. :-)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam podziel się ze mną swoją opinią