poniedziałek, 30 czerwca 2014

W CZASIE DESZCZU DZIECI SIĘ NUDZĄ, ALE NIE MYPogoda lubi nam płatać figle. Co wtedy robić kiedy deszcz za oknem nie pozwala wyjść na spacer. Chociaż przyznam, że mimo takiej pogody staramy się wychodzić. Wiadomo, kiedy z nieba pada deszczyk, który zrasza nas a nie powoduje, że jesteśmy przemoczeni do suchej nitki. 
Chciałabym wam przedstawić idealną zabawę na takie dni, pisałam już wcześniej o malowaniu rączkami. Tym razem dziewczyny dostały farby do rąk i tworzyły co chciały. Ja pozwoliłam sobie tylko pomalować ręce i odciskać na papierze. Malowanie rękami to super zabawa zarówno dla maluchów i jak i większych dzieci. Najważniejsza jest przy tym dobra organizacja, fartuszek, papier przyklejony na cały stolik no i oczywiście farby a zabawa gwarantowana. Myślałam, że dziewczyny szybko się znudzą, ale myliłam się , były zachwycone. Zacięcie siedziały i wymieniały się kolorami, nie obyło się bez próbowania farb językiem a także malowania swego ciała. 

Was również zapraszam do wspólnej zabawy, pamiętajcie przy tym, że do malowania używamy specjalnych farb do malowania rączkami. Można je kupić niemalże w każdym sklepie papierniczym czy internecie. 


A WAM JAK PODOBA SIĘ NASZA WESOŁA TWÓRCZOŚĆ?


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zapraszam podziel się ze mną swoją opinią