środa, 12 listopada 2014

ROK W PIGUŁCE!


Dzisiaj mija rok od kiedy na blogu pojawił się mój pierwszy wpis. Od tego momentu ukazało się ich 89. Przyznam, że początki nie były łatwe. Gdyby nie pomoc mojej siostry zapewne nie ogarnęłam bym tego wszystkiego. Dziękuje też Monice, która zmobilizowała mnie i w końcu sprawiła, że blog zaczął żyć. Nie byłabym sobą gdybym nie wspomniała o dwóch najważniejszych osobach Zuzce i Hani, to dzięki nim ten blog funkcjonuje, to one dają mi motywację i sprawiają że chce pisać więcej. 


Gdyby nie krąg moim znajomych, którzy dopingowali i dodawali otuchy rzuciłabym to w chwili załamania. A bywałe i takie, muszę to przyznać. Pytania do siebie czy ktoś to w ogóle czyta, czy to ma sens i jaki tu temat znaleźć by was zaciekawić życiem niani. Przyznam, że tematy same się znajdywały. Życie z takimi dzieciakami, które angażują mnie do zabawy, przynoszą bajki, proszą o kredki, ciastolinę, przybiegają z piłką i każą śpiewać to sama przyjemność. Każdy dzień jest dniem wypełnionym dziecięcym uśmiechem, czasem zdarza się że witają mnie z obrażoną miną, ale wtedy mój uśmiech i przytulenie przegania zły nastrój. Ten blog jest własnie obrazem naszego życia, tego czym się bawimy, w co się bawimy, jednym słowem jak nam mijają dni. Staram się również pokazać moje życie po godzinach, zwłaszcza szycie które od ponad roku stało mi się bardzo bliskie. 

Cieszę się, że jesteście razem ze mną, że piszecie i prosicie o posty, komentujecie. To Wy sprawiacie, że chce to nadal robić, choć czasem nachodzą mnie myśli, że może to nie ma sensu. Wtedy dostaję wiadomości od was i te czarne myśli odgarniam na bok i biorę się do roboty. To dla Was również planuje przebudowę mojego bloga, chcę abyście znaleźli tam informacje które was interesują. Postaram się wam pokazać jak bawić się z dziećmi, pokaże więcej zabaw jak kreatywnie spędzać czas z maluchem i nie tylko. Nadal będę pisać o rozwoju dziecka, o tym jak powinniśmy traktować maluchy, jak krzyk niszczy dziecko i jak straszenie dzieci ma negatywny wpływ na ich dalszy rozwój.

Podsumowując ten rok cieszę się czytaliście nie tylko posty związane z tym w co się bawimy, co szyje po godzinach ale także jak siedzenie w literę W ma negatywny wpływ na rozwój dziecka. Powodzeniem cieszył się również wpis o fenomenie słów Grzeczna czy niegrzeczna, o tym jakich słów nie używać.


DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE I JEŚLI COŚ WAS SZCZEGÓLNIE INTERESUJE TO PROSZĘ PISZCIE A POSTARAM SIĘ NAPISAĆ POSTA SPECJALNIE DLA WAS!!!


1 komentarz:

 1. Gratuluję i życzę samych blogowych sukcesów :)!
  Czytam Cię regularnie, ale nie zawsze mam czas na skomentowanie :(.
  Dzięki Twojemu wpisowi uświadomiłam sobie, że i "mojej stronie też niebawem stuknie roczek". Ale ten czas leci!

  Pozdrawiam,
  Kasia ze Świata Niani

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam podziel się ze mną swoją opinią