wtorek, 31 marca 2015

DEKORACJE NA WIELKANOC


Święta tuż tuż, pogoda za oknem nie rozpieszcza, wręcz zmusza żeby zostać w domowych pieleszach i zabrać się za tworzenie dekoracji na święta. Nie ma co, warto o czymś pomyśleć a tym samym umilić czas dzieciom, które z chęcią zabiorą się do pracy. Dekoracje zrobione własnoręcznie cieszą bardziej niż te kupione w sklepie. Więc pora do pracy!

Tydzień temu wysiewałyśmy rzeżuchę, dzisiaj dziewczyny smacznie pochłaniały chleb posmarowany właśnie serkiem z rzeżuchą. Trochę były zaciekawione, co to, ale widocznie im smakował skoro nic nie pozostało na talerzu. Wczoraj udało się nam zrobić kurczaczki, które zamieszkały na zielonej rzeżusze. 


Przy okazji porządków u mnie w mieszkaniu znalazłam dwa wielkanocne baranki z masy solnej. Jakieś dwa a może trzy lata temu robiłam je na jarmark wielkanocny do przedszkola w którym odbywałam praktyki. Jeden jest troszkę niewypałem, ale co tam postanowiłam ich nie wyrzucać, tylko przynieść dziewczynom do pomalowania. Bardzo im się podobało. Ja domalowałam im tylko buźki i oczka, przyczepiłam sznurek do powieszenia. Początkowo miały być jeszcze nóżki tyle że jedna stopa pękła jak chciałam przewlec sznurek, więc pozostały bez.A WY JAKIE DEKORACJE SZYKUJECIE NA WIELKANOC?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam podziel się ze mną swoją opinią