sobota, 3 września 2016

GDZIE BYŁAM PRZEZ TE 8 MIESIĘCY?


W życiu czasem potrzebna jest przerwa by powrócić z nowym tchnieniem i pomysłem co dalej z tym co już rozpoczęte. Tak własnie jest z moim blogiem. Od jakiegoś czasu czułam, że nie mogę tego wszystkiego ot tak zostawić. Za dużo pracy w to wszystko włożyłam, żeby to teraz tak po prostu zostawić. Od końca lipca nosiłam się z zamiarem powrotu, ale jakoś nie mogłam znaleźć tej właściwej chwili i nie miałam pomysłu co napisać, żebyście wiedzieli, że wracam. Dopiero ostatni dzień u Hani i Zuzi skłonił mnie do refleksji i gdy tylko przekroczyłam próg swojego mieszkania siadłam do komputera i stwierdziłam, że muszę coś napisać. To był ten właściwy moment, i wtedy powiedziałam sama przed sobą "wracam".


Wiem, że może miotam się na tym blogu, szukam właściwej drogi jak ma wyglądać ten blog. Czyż czasem nie jest tak w życiu, że sami nie wiemy co robić, która drogą podążać. Wchodzimy na ścieżkę i przechodząc kilka metrów stwierdzamy, że to nie ta droga i wracamy. Tak mogę opisać pokrótce moją przygodę z blogowaniem. Szukaniem właściwej ścieżki i pomysłu na mojego bloga. Miałam sporo czasu by przemyśleć kilka spraw, by stwierdzić, że nie mogę tego zostawić, że chcę to kontynuować i mam nadzieje, że  mi w tym pomożecie. 

Gdzie byłam przez te 8 miesięcy?


Jejku aż sama w to nie wierzę, że tyle czasu mnie nie tutaj było. Tym bardziej powinnam wam przedstawić kilka szczegółów z mojego życia. 
Od nowego roku skupiłam się na szyciu, postanowiłam w końcu wyjść z cienia i założyć swój własny funpage na facebook'u i pokazać innym co ciekawego szyje w domowym zaciszu. Wszystkich zainteresowanych odsyłam na moją stronę: POMPON


Od kwietnia zaczęłam współpracę z bawialnią dla dzieci WEŁNIANY ROWEREK. Prowadzę tam zajęcia rozwojowe dla dzieci do lat 3. Bawimy się, śpiewamy, tańczymy, jednym słowem spędzamy miło czas. Obecnie prowadzimy nabór do  3 grup wiekowych. Zapraszam!!!Jak zmiany to zmiany. Dlatego wzięłam to do siebie i postanowiłam zmienić swój wizerunek. Po ponad 30 latach zostałam blondynką. I powiem wam, że super mi z tym. Polecam takie zmiany.CO WY NA TO??

Zbyt wiele się nie wydarzyło. Jednak to wszystko przyczyniło się do tego, że postanowiłam zawiesić na jakiś czas publikowanie postów na blogu. Stwierdziłam, że potrzebuje czas dla siebie. Nie należę do osób, które po przyjściu z pracy siadają na kanapie i leżą. Jestem typem, który musi się spotkać ze znajomymi, pójść na koncert, do teatru czy uciec z Wrocławia na kilka dni. Przez to wszystko widziałam, że zaniedbuje pisanie i nie robię to z pełnym zaangażowaniem, ale tylko po to by napisać dla świętego spokoju.  Zaczęło mi to przeszkadzać i czułam się z tym źle dlatego moja decyzja była taka a nie inna. Mam nadzieję, że teraz was przybędzie i będą mogła nadal dzielić się z Wami swoją wiedzą. 

Nadal będę Wam pokazywać co  robię z dziećmi w domu, jak się bawimy, jak kreatywnie spędzamy czas. Pokażę też wam jak wykorzystać do zabawy rurki, nakrętki czy inne rzeczy na które nie trzeba wydawać dużo pieniędzy. Napiszę nieco o rozwoju małego dziecka i czego należy się wystrzegać. 
Jednym słowem zapraszam wszystkich do czytania!!!

MOI DRODZY POKAŻCIE SIĘ, NIECH ZOBACZĘ, ŻE JESTEŚCIE?

POMÓŻCIE MI TWORZYĆ TEGO BLOGA!!!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zapraszam podziel się ze mną swoją opinią