niedziela, 1 stycznia 2017

SŁOIK PEŁEN MOTYWACJI NA 2017 ROK


No i mamy 2017 rok, jejku jak to minęło. Rok za rokiem mija nieubłaganie szybko. Co zrobić aby ten rok był wyjątkowy. Nie ma idealnej recepty, ale ja przygotowałam sposób aby ten rok minął nam inaczej niż zwykle. 

Nie należę do osób, które hucznie spędzają sylwestra. W tym roku było kameralnie, w babskim gronie. Znałam tylko moją koleżankę, a spędziłam go bardzo miło. Jako, że lubię kreatywne wyzwania na 3 godziny przed wyjściem wpadł mi do głowy pomysł, który nie od razu spotkał się z pełną aprobatą. Nie jestem kreatywna, takie zadania nie dla mnie, wiem też tak pewnie powiesz. Co znowu wymyśliłaś?

Przedstawiam wam Słoik na 2017 rok. 


Nie zwykły słoik, tylko wypełniony życzeniami, motywacjami na ten rok.


Co w nim znajdziesz?


Znajdziesz w nim 12 kartek, jedna na jeden miesiąc + 2 w gratisie na urodziny i zakończenie roku. Na kartkach piszesz co chcesz, zachęcasz do działania, motywujesz no chyba o to tu chodzi. Co miesiąc wyciągasz jedną i ją realizujesz. Moja na ten miesiąc "KUP SOBIE PERFUMY", idealnie się składa bo się przymierzałam, więc teraz nie ma wyjścia kupuję sobie nowe perfumy :)
Nie muszą to być wyszukane myśli, kup pierwszą książkę która przykuje twoje oko, idź do kina, umów się na randkę, zafunduj sobie relaks... 
Niby nic a wiele może się w tym czasie wydarzyć, przede wszystkim poświęć czas sobie.
U nas każda wypisała swoje, zawiązała i wrzuciła po pudełka, potem już tylko losowanie i zobaczymy kiedy napotkamy na swoją i jakie ciekawe pomysły mieli znajomi. No to teraz pozostało czekać do lutego i ciekawe co moja ręka wyciągnie. 

Siedzicie dzisiaj w domu, odpoczywacie, spotykacie się ze znajomymi, może warto pobawić się własnie w takie motywacyjne myśli na ten rok. Możecie mieć swoje pomysły, możecie wypisać jakieś zadania do zrealizowania, cele do osiągnięcia. Działajcie!!!
Ja mam w planach zrobić kilka dla moich znajomych, takich spersonalizowanych. Możecie również oznaczyć je na konkretne miesiące. Niech czytają, śmieją się, wspominają, piszą że trafiłaś idealnie i niech ten 2017 będzie dla nich cudownym Rokiem.Dla tych, którzy uważają że to głupi pomysł pokazuje mój słoik TrzydziestolatkiZafundowałam sobie taki od swoich znajomych:) Dziękuję im za ciepłe słowa które tam wypisali, za sentencje, za wydarzenia ze mną związane, za to za co mnie lubią... Dziękuj kochani!
Poprosiłam aby każdy w domu napisał kilka kartek, ten kto zapomniał mógł spokojnie wypisać własne i wrzucić do słoika. Najważniejsze a by się nie podpisywać. Codziennie rano wyciągałam jedną i od razu uśmiech pojawiał się na mojej twarzy. Nadal je wszystkie mam i czasem lubię do nich powracać. Pielęgnujcie takie momenty, bo życie jest niesamowite. Daje więcej niż by się oczekiwało. TO CO KOCHANI DO PRACY, TWÓRZCIE SWOJE SŁOIKI I ODKRYWAJCIE ŻYCIE NA NOWO!!!
JA IDĘ TWORZYĆ MOJE DLA ZNAJOMYCH


SZCZĘŚLIWEGO I KREATYWNEGO ROKU SOBIE I WAM ŻYCZĘ


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam podziel się ze mną swoją opinią