piątek, 7 kwietnia 2017

ZMALUJMY COŚ DLA DZIADKÓW


Z pewnością jak już wiecie czas świąteczny to intensywny czas w którym razem z dziećmi tworzę wspaniałe prezenty jak i kartki dla dziadków. Tym razem było podobnie, zaopatrzyłam się ostatnio w farby do ceramiki. Od jakiegoś czasu zdarza mi się malować pisakami do ceramiki, ale wizyta w Kolonii natchnęła mnie na namlowanie wielkanocnych królików i stąd pomysł na zakup farby do malowania. Postanowiłam ją również wykorzystać w mojej pracy. 


MALUJEMY!


Tak więc krótko i na temat, jeśli checie sprawić komuś orginalny prezent to polecam przygodę z farbami do ceramiki. Uwieżcie mi dobra zabawa gwarantowana. Mając w domu dzieci warto wykorzystać ich paluszki i zrobić orginalne wiosenne kubki. Nie ma chyba nikogo kto w swojej kolekcji nie chciałaby tak owego posiadać.

Potrzebujemy:
  • kubka porcelanowego
  • farby do ceramiki
  • pędzelka płaskiego
  • spirytusu
  • wacików kosmetycznych
  • i najważniejsze dziecięcych paluszków

Nie ma nic trudnego w malowaniu, wcześniej usuńmy wszystkie naklejki z kubka i przetrzyjmy go spirytusem, po to by kubek dobrze odtłuścić. Wacik ze spirytusem będzie nam jeszcze potrzebny w razie jakby coś nam nie wyszło i by w trakcie przemywać palec dziecka. Malujemy pędzelkiem czubek palca i odciskamy na kubku, odciskamy tak by wyszły serca. Bez tragedi jak wam od razu nie wyjdą, dojdzieci do wprawy jak i ja. Mimo, że nie wyjdą wam piękne będzie i tak pięknie wyglądać, bo mi przypominają motyle. Jednym słowem kubek wiosenny idelanie sprawdzi się dla dziadków i nie tylko. 

A WY CO ROBICIE CIEKAWEGO DLA DZIADKÓW!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam podziel się ze mną swoją opinią