piątek, 26 maja 2017

PREZENTY NA DZIEŃ MATKI


Dzisiaj tak na szybko. Post podsumowujący nasz kreatywny tydzień. Od środy przygotowywaliśmy się na ten wyjątkowy dzień. Trzeba przyznać, że dla mamy Ignasia był to pierwszy prezent, więc tym bardziej trzeba było zrobić coś wyjątkowego.


KARTKA


Na pierwszy ogień poszła kartka w piankowe serduszka. Robiłam takie same na swoich zajęciach w Wełnianym Rowerku. Zostało mi ich trochę więc postanowiłam je wykorzystać. Wystarczy odkleić papierek i przykleić na kartkę. Małym paluszkom warto pomóc, odklejając kawałek i dać aby samo odkleiło resztę. Doklejamy kartkę Sto lat!, wypisujemy w środku i kartka gotowa. Teraz spokojnie może zdobić biurko mamy. 

KWIATEK


Następny prosty przepis jak zrobić kwiatka. Wycinamy 3 kółka różnej wielkości, dziecko smaruje klejem kółeczka i przykleja jedno na drugie. Doklejamy patyczek od szaszłyka i wspólnie przyklejamy wcześniej wycięte listki. Taki kwiatek można również zrobić dla mamy, taty bądź dla cioci na urodziny. Jeśli mamy starszaka w domu to możemy mu dać aby ponacinało je naokoło i kwiatek będzie go bardziej przypominał.


SERDUSZKA


Farby są zawsze super i sprawdzają się w każdej sytuacji. Potrzebujemy jedynie rolek po papierze toaletowym. Przecinamy na pół, formujemy z nich kształt serca i odbijamy na papierze jak stemple. Taki oryginalny obraz można oprawić w ramę i powiesić w salonie lub innym pomieszczeniu w mieszkaniu. 

KOCHANE MAMY STO LAT!!!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zapraszam podziel się ze mną swoją opinią